با سلام خدمت تولید کنندگان و وارد کنندگان محترم

یکی از روشهای همکاری بنده با شما بدین صورت می ‌باشد که جنس شما در تولیدی یا انبارتون میمونه و بنده به روشهای حضوری و غیر حضوری تبلیغش میکنم و اگر مشتری به بنده سفارش جنس مذکور را داد،شما جنس تک یا کمتر از حد نصاب مدنظرتون را با قیمت عمده به بنده حساب میکنید و نصف سود فروش متعلق به شما میشود مثلا شما یه جنس را به قیمت عمده 10000 میفروشید و در بازار با قیمت 15000 به فروش میرسد در نتیجه از سود حاصله 2500 متعلق به بنده و 2500 متعلق به شما میشود و این سود به غیر از سود حاصل از فروش به قیمت عمده میباشد که خودتان دریافت کرده اید.

❗️ چون شما به صورت مداوم تولید یا وارد میکنید راحت میتوانم به دلیل اینکه جنساتون موجوده و مشتری هم دارید و زود به فروش میرسند با شما همکاری کنم.

❗️ هزینه ارسال و سایر شرایط را هم با هم توافق میکنیم.

❗️ جهت پاسخگویی به هرگونه سوال و همکاری در خدمتتون هستم

با تشکر

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : بنده ,قیمت ,کنندگان ,متعلق ,عمده ,تولید ,قیمت عمده ,2500 متعلق ,کنندگان محترم ,وارد کنندگان ,تولید کنندگان ,وارد کنندگان محترم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود پایان نامه وبلاگ مجتمع مرغ و گوشت پرطلا یزد ModShop پمپ شناور عمل بینی شرکت ژرف اندیشان مبتکر پارسیس Joshua حسابداری آنلاین لاندا خرید اینترنتی Kurtus